Adres: Wyspiańskiego 1
33-050 Skawina
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Sobota i Niedziela - Zamknięte

SZKOŁA

Szkoła podstawowa

JAK UCZYMY?

Człowiek staje się lepszy w tym co robi z zachwytem. A życie z zachwytem ma swój określony skutek uboczny – jest nim budowa nowych kompetencji. Te z kolei generują sukces. Szkoła bez dzwonków, bez pośpiechu, bez presji sukcesu, za to z uważnym zachwytem nad światem, jest możliwa! A ten owocuje. I to jak!

Podczas zajęć dydaktycznych i uzupełniających realizujemy plan przygotowania naszych dzieci do życia. W prywatnej szkole podstawowej Royal School zabiegamy o to, by poszerzyć ich perspektywę patrzenia, wspieramy ich marzenia, a także pomagamy w krytycznym spojrzeniu na to co dookoła. Nasi uczniowie dobrze czują się z nowymi wyzwaniami, są zbudowani i śmiało ruszają w świat.

Budując doświadczenie w prowadzeniu placówek edukacyjnych od niemal dekady jesteśmy świadomi zmian jakie w szkole muszą zajść. W Royal: w miejsce zakuć-zapomnieć pojawia się doświadczanie, zadania domowe do odhaczenia stają się osobistą motywacją do tego by wiedzieć, a zamiast reprodukcji informacji pojawia się nieposkromiona twórczość, która w połączeniu z aktualną wiedzą buduje kompetencje na miarę XXI wieku.

Zajęcia te mają na celu rozwijanie naturalnych zdolności uczniów i wspieranie ich talentów. Istotny dla nas jest rozwój kompetencji naszych uczniów oraz nabywanie przez nich umiejętności, takich jak:

 • komunikacja i prezentacja
 • kreatywność
 • praca zespołowa
 • myślenie krytyczne
 • umiejętność wyszukiwania, gromadzenia, filtrowania i przyswajania informacji

NASZA KADRA

Najważniejsze to znaleźć własne plemię! W Royal School kadra pedagogiczna to zespół pasjonatów nowoczesnej edukacji, którzy mają to dydaktyczne „coś”.  Wielu z nich ma za sobą doświadczenie nauki w bolesnym pruskim szkolnictwie. Tutaj oddychają pełną piersią towarzysząc i prowadząc młodych ludzi w poznawaniu świata. Wiedzą, że dobra relacja jest w procesie nauki bezcenna. Wiedzą, że właściwie zadane pytanie na uruchomić lawinę poszukiwań. Wiedzą, że nie ma nic gorszego w procesie nauki jak nuda i bierność. Odwiedź prywatną szkołę podstawową Royal, by dowiedzieć się z kim pracujemy! W Royal School od lat posiadamy stałą kadrę nauczycieli, tworzącą dobre środowisko pracy, ale przede wszystkim bezpieczny klimat do nauki dla dzieci. Creme de la crème! To różne charaktery i temperamenty, wiele przetartych szlaków dydaktycznych, ale przede wszystkim towarzyszący im niezmiennie flow, który widać gołym okiem. Nauka z nimi w Royal staje się prawdziwą przygodą!

JĘZYKI OBCE

Mózg dziecka uczy się cały czas, w sposób jawny i utajony. Stworzona przez nas metoda nauki języka pozwala na praktyczne zastosowanie poznanych zagadnień. Otoczenie dziecka językiem i kulturą kraju, który poznaje wpływa na jego zaangażowanie, a tym samym na trwałe zapamiętanie poruszanych słów. W Royal School dzieci realizują rozszerzony program języka angielskiego i niemieckiego metodą zanurzenia. Co więcej, uczniowie posiadają możliwość rozszerzenia pakietu językowego, który pozwala na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Jak uczymy w Royal? Tworzymy sytuacje, poznajemy konteksty, zajmujemy się tym co żywo zajmuje naszych uczniów. Bo wiemy, że dobra lekcja po prostu musi być ciekawa!

PRZESTRZEŃ

Chcesz iść do przodu? Musisz najpierw poznać samego siebie! W prywatnej szkole podstawowej Royal School tworzymy przestrzeń, która naturalnie wpisuje się w potrzeby młodych ludzi: ciekawości świata, piękna i fascynacji przyrodą. W takim otoczeniu kreatywność wybucha, a dziecko jest spokojne i gotowe do nowych wyzwań. Kto raz odwiedził Royal School doskonale wie, co to za bajka….

WIĘCEJ

JEDZONKO

Wiemy, że wartościowe i zdrowe jedzenie dla dzieci nie może być nudne. W Royal serwujemy śniadania, obiady i podwieczorki, które nie tylko świetnie smakują ale i wyglądają, a przy tym nie straszą swoim składem. Jedzenie serwowane jest w wygodnej jadalni znajdującej się w budynku. Przestronne miejsce, przepiękne widoki za oknem i wygodne meble wspierają apetyt dzieciaków. 

WIĘCEJ

PROJEKTY

  Małe dziecko doświadcza zachwytu kilkadziesiąt razy na dzień! Praktycy neuronauk dowodzą, że tylko taki zachwyt pozwala trwale zapamiętać nawet najtrudniejsze zagadnienia. W Royal opracowaliśmy autorskie manuale lekcji, które realizowane są na każdym poziomie nauczania. Dzięki temu nasze dzieci poznają zagadnienia z wielu dziedzin w formie multidyscyplinarnych i wieloetapowych projektów. Jesteśmy jedyną szkołą w województwie małopolskim, która pracuje z wykorzystaniem metod BPI (Biuro Pracy Indywidualnej). Poznaj prywatną szkołę podstawową Royal i dowiedz się jak wygląda to w praktyce?

  WIĘCEJ

  PLENER I SPORT

  W zdrowym ciele zdrowy duch! Nasze dzieci codziennie podejmują aktywność fizyczną, która doskonale wpływa na ich kondycje psychiczną i fizyczną. Wierzymy, że nie ma złej pogody! Niezależnie od pory roku spędzamy dużo czasu na wolnym powietrzu, czemu sprzyjają przepiękne, leśne warunki na naszej posesji. Oprócz zajęć na przestronnej sali gimnastycznej prowadzone są także regularne treningi tańca i nauka pływania. W sezonie letnim gramy w siatkówkę, piłkę nożną i rugby także na zewnątrz. W zimie jeździmy na sankach, budujemy bałwany i chowamy się w lesie. Zmiany pór roku za oknem przynoszą ze sobą zawsze nowe niespodzianki!

  ZAJĘCIA DODATKOWE

  Rozwijamy kreatywność oraz zmysły poprzez szereg zajęć dodatkowych prowadzonych przez mistrzów w swoich dziedzinach. Większość z nich dostępna jest dla uczniów bezpłatnie. W szkole działa także doskonale zorganizowana świetlica, która gwarantuje twórcze spędzenie popołudnia. Jest czas by wziąć udział w akcjach charytatywnych, poszaleć, porozmawiać, poczytać albo po prostu konstruktywnie się ponudzić.

  Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij