Adres: Wyspiańskiego 1
33-050 Skawina
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Sobota i Niedziela - Zamknięte

Przestrzeń

Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie dzieci przystosowaliśmy szkołę i jej otoczenie w taki sposób, by rozwój i nauka mogły przebiegać w atmosferze twórczego spokoju. W związku z tym, oprócz doskonale wyposażonego do potrzeb uczniów budynku, spełniającego standardy szkoły XXI wieku, nasza placówka dysponuje całodobowym monitoringiem. Szkoła, oprócz typowych klas, posiada również: profesjonalnie wyposażone laboratorium naukowe, miejsca pracy twórczej (sala do zajęć baletowych, studio rzemiosła i rękodzieła, bibliotekę, salę teatralno-multimedialną, stołówkę, świetlicę), a także wspaniały przestronny ogród, a z nim i współtworzony przez dzieci w ramach zajęć przyrodniczych warzywniak. Nasi uczniowie nie tylko poznają tajemnice z zakresu roślin i procesów naturalnych, ale sami biorą czynny udział w opiece nad roślinami i zamieszkującymi ogród zwierzętami. A te: borsuki, kaczki, jelenie, sarny, wiewióry (a nawet żółw) są stale doglądane przez zaprzyjaźnionego ze szkołą weterynarza.

W Royal School dbamy nie tylko o wszechstronny rozwój podopiecznych, ale również o ich zdrowie
i bezpieczeństwo. W budynku zastosowano rozwiązanie wymiany powietrza: wentylację mechaniczną z klimatyzacją oraz rekuperację z wymiennymi filtrami. To wszystko sprawia, że w Royal oddychamy świeżym powietrzem o odpowiedniej zawartości tlenu, bez zanieczyszczeń.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij