Adres: Wyspiańskiego 1
33-050 Skawina
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Sobota i Niedziela - Zamknięte

O NAS

Royal School

uchwycić żywioł!

Człowiek staje się lepszy w tym co robi z zachwytem. A życie z zachwytem ma swój określony skutek uboczny – jest nim budowa nowych kompetencji. Te z kolei generują sukces. Szkoła bez dzwonków, bez pośpiechu, bez presji sukcesu, za to z uważnym zachwytem nad światem, jest możliwa!
A ten owocuje. I to jak!

Podczas zajęć dydaktycznych i uzupełniających w prywatnej szkole podstawowej Royal, realizujemy plan przygotowania naszych dzieci do życia. Zabiegamy o to by poszerzyć ich perspektywę patrzenia, wspieramy ich marzenia, a także pomagamy w krytycznym spojrzeniu na to co dookoła. Nasi uczniowie dobrze czują się z nowymi wyzwaniami, są zbudowani i śmiało ruszają w świat.

Budując doświadczenie w prowadzeniu placówek edukacyjnych od niemal dekady jesteśmy świadomi zmian jakie w szkole muszą zajść. W Royal: w miejsce zakuć-zapomnieć pojawia się doświadczanie, zadania domowe do odhaczenia stają się osobistą motywacją do tego by wiedzieć, a zamiast reprodukcji informacji pojawia się nieposkromiona twórczość, która w połączeniu z aktualną wiedzą buduje kompetencje na miarę XXI wieku. Prywatna szkoła podstawowa Kraków  zapraszamy!

royal schoolkaczki w royal schoolklasa royal school dzieci royal school

20
Wspaniałych Nauczycieli
135
Lekcji Angielskiego
332
Aktywności sportowych
278
Eksperymentów

Dyrektor Royal School

Cel ma sens, ale tylko wtedy gdy pozwala rosnąć w osobistą siłę.

ZAŁOŻYCIELKA I DYREKTOR ROYAL SCHOOL

Małgorzata Iwaniuk. Międzynarodowy trener Mindfulness Kids Programme – London, terapeuta, psycholog, pedagog, neurologopeda, neurodydaktyk, coach. Założycielka Royal School pod Krakowem (prywatna szkoła podstawowa). Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, neurodydaktyki oraz licznych kursów pedagogicznych. Autorka własnych programów nauczania. Pasjonatka neuronauk oraz edukacji przez zaangażowanie. Jako pierwsza w Polsce wdrożyła w szkole program mindfulness dla uczniów własnych placówek, ucząc ich uważności i czerpania radości z procesu nauki. Wielokrotnie cytowana i polecana przez pedagogów, rodziców, a także ogólnopolskie media.

"Tworzę miejsce gdzie zdobywanie wiedzy poprzez doświadczanie daje przyjemność odkrywania świata, gdzie metoda akademicka oraz projektowa jest codziennością. Tam gdzie ja widzę szansę inni widzą lęk przed zmianą. To co dla mnie jest mówieniem prosto z serca, dla niektórych bywa zbyt śmiałe. Generalnie jestem managerem, administratorem, twórcą procedur i procesów.  No i dyrektorem i właścicielem marki Royal. Wspólnie z całym, wspaniałym zespołem nauczycieli oraz pracowników, tworzymy nową jakość edukacji, a dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas Rodzice, mamy ogromną radość pracować na codzień z cudownymi dziećmi. Dziękujemy za zaufanie!"  Małgorzata Iwaniuk

ZRÓB PIERWSZY KROK

Zadbaj o najlepszą przyszłość swojego dziecka.

Opinie

Otoczenie, które stwarza możliwości!

The school has a wonderful atmosphere with inspirational teaching methods and staff who make lessons engaging and fun. Whilst the school teaches in Polish it also offers plenty of English-language lessons. I am keen to see this young school continue to grow and prosper...

JULIAN

Nie ma bardziej przyjaznego, kreatywnego i pięknego miejsca, gdzie dzieci rozwijają się pod każdym względem. Prywatna szkoła podstawowa Royal: dziękujemy za najlepszą opiekę nad naszym synem!

MAŁGORZATA

Polecam rodzicom, którym zależy ma nauczeniu dzieci samodzielnego myślenia. Świetna kadra. Jesteśmy zachwyceni!.

ALEKSANDRA

Jest to szkoła gdzie zasada 3xZ (zapamiętać, zdać, zapomnieć) zostało zastąpiona zasadą ,,czterech K": krytycznego myślenia, komunikacji, kooperacji, kreatywności. Polecam tę prywatną szkołę podstawową!

MATEUSZ

Wspaniałe miejsce, tworzą je ludzie z pasją do nauczania. Dla nich ważne są dzieci i ich potrzeby. Rozbudzają w dzieciach chęć nauki. Szkoła nie musi być nudna. Ja i Kamil polecamy z całego serca!

MAGDALENA

Rewelacyjna kadra, troskliwych Pań, które mają życiowe podejście do dzieciństwa, bez niepotrzebnej musztry. Dzieci uczą się przez zabawę!! Hanka uwielbia chodzić do przedszkola i zdobywać nowe umiejętności. Ja jestem tym miejscem zachwycona

AGA

Proces rekrutacyjny

Jeśli wierzysz, że możliwa jest szkoła przyjazna oparta na dobrych relacjach uczniów, nauczycieli i rodziców. Dobrze trafiłeś! Jeśli nie wierzysz…. czas odwiedzić Royal School! Masz pytania dotyczące rekrutacji lub zajęć w naszej szkole? Prowadzimy całoroczny nabór do klas 1-8.  Napisz, przyjdź. Skontaktujemy się z Tobą i chętnie udzielimy informacji. Poznaj z bliska Royal School: prywatna szkoła podstawowa Kraków.

1 Kontakt

Nasza szkoła jest jak pudełko czekoladek…jak mawiał klasyk. Wygląda ciekawie? Chętnie pokażemy więcej. Napisz do nas.

2 Zgłoszenie

Opowiedz nam o swoim dziecku, jakie ma potrzeby i co lubi. To być może początek naszej wspólnej drogi. Wypełnij proszę krótki formularz i daj się poznać.

3 Decyzja

Nie spieszmy się z decyzjami. Po spotkaniu i kameralnej rozmowie masz czas na zastanowienie. Twoje dziecko może bezpłatnie spędzić u nas dzień próbny. Decyzję o jego przyjęciu podejmuje ostatecznie zarządzający placówką.

4 Umowa

Są rzeczy ważne i ważniejsze. Zanim dołączysz do Royal School otrzymasz od nas umowę o wzajemnej współpracy oraz prośbę o uregulowanie wpisowego. Tak zaczyna się nasza wspólna przygoda!

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij