Adres: Wyspiańskiego 1
33-050 Skawina
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Sobota i Niedziela - Zamknięte

Jedzonko

Wiemy, że wartościowe i zdrowe jedzenie dla dzieci nie może być nudne. W Royal serwujemy śniadania, obiady i podwieczorki, które nie tylko świetnie smakują ale i wyglądają, a przy tym nie straszą swoim składem. Budujemy dobre wzorce żywieniowe dla dzieci.  Tutaj nie je się słodyczy, nie pije kolorowych napojów gazowanych i energetyków. Pokazujemy dzieciom, że smaczne może być zdrowe!

Uwzględniamy indywidualne potrzeby żywieniowe naszych dzieci (dieta bezglutenowa, wegetariańska, wegańska, etc.)

Od lat posiłki dla Royal School przygotowuje zaprzyjaźniona rodzinna, lokalna firma. Dzięki czemu mamy stałą kontrolę nad jakością jedzenia, produkty są zawsze świeże, bo nie wymagają transportu z daleka, a co również ważne: wspierają lokalną przedsiębiorczość.

Jedzenie serwowane jest w wygodnej jadalni znajdującej się w budynku. Przestronne miejsce, przepiękne widoki za oknem i wygodne meble wspierają apetyt dzieciaków. Podczas posiłków uczniowie otrzymują nie tylko niezbędne wartości odżywcze, ale także nabywają nowych kompetencji społecznych. Tu się je, degustuje, rozmawia i buduje dobre relacje.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij