Adres: Wyspiańskiego 1
33-050 Skawina
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Sobota i Niedziela - Zamknięte

DZIEŃ SZEROKO OTWARTY

DZIEŃ SZEROKO OTWARTY
17.05.2021r.

Zapraszamy do naszej bajki!

Wsparcie dziecka na nowych edukacyjnych ścieżkach to wyzwanie zarówno dla rodziców, jak i otoczenia szkolnego. Wiele maluchów już w czerwcu ma spakowany nowy plecak, by wyruszyć w szkolną przygodę. Nie ma dla niego nic ważniejszego nad to jaka jest TA szkoła, jaka jest TA pani, co widać przez okno, czy tam też będzie kisiel? Pytań złych nie ma. Odpowiedzi zależą wyłącznie od tego, czy maluch poczuje się w nowym miejscu jak u siebie. Już dziś zapraszamy na Dzień Szeroko Otwarty!

Wszystkich Rodziców zainteresowanych neurodydaktyczną edukacją w szkole podstawowej, a przede wszystkim przyszłych pierwszoklasistów – zapraszamy w dniu 18 maja o godzinie 16.30 do naszej szkoły, do miejsca gdzie praktykowana jest współczesna edukacja. Ta nasza, jak przyjdzie się Państwu przekonać, jest bardzo niecodzienna. Przyjdźcie, poznajcie nasze wartości, sprawdzony program nauczania, poczujcie nasze relacje...

O Royal można czytać na stronie, śledzić funpage i brać udział w ciekawych webinarach. Wiemy jednak z doświadczenia, że zarówno dla Państwa, jak i Waszych dzieci, tak ważne jest odwiedzenie szkoły i poznanie nas, zanim nadejdzie 1 września. Warto pobyć u nas w realu. Dlaczego? Bo Royal nie jest zwykłą szkołą. Royal jest raczej stanem umysłu.

Jeśli chcesz wiedzieć:

  • co powoduje, że nasza szkoła jest miejscem nieposkromionej twórczości?
  • jak pracujemy w laboratoriach naukowych, eksperymentując, projektując i drukując w 3D?
  • dlaczego nie mamy dzwonków, a naukę zaczynamy o 9?
  • ile nóg mają mieszkańcy naszego lasu?
  • i kim u diaska jest Klemens?!

Tym serdeczniej zapraszamy do „naszej bajki”. Wreszcie możemy się spotkać!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie <https://royalschool.eu/kontakt>. Z dużą dbałością, szczególnie teraz podchodzimy do bezpieczeństwa naszych dzieci i kadry, dlatego zapraszamy gości serdecznie, jednak w kameralnych grupach, po uprzednim zapisie. Dziękujemy!

**** Nasza szkoła znajduje się blisko południowej granicy Krakowa, tuż przy wjeździe do Skawiny. Dogodny dojazd A4 lub drogą miejską na Skawinę. Nasi uczniowie dojeżdżają do nas z wielu zakątków Krakowa: od centrum, aż po Zielonki i Krzeszowice. Poniżej przykładowe lokalizacje:

  • Rondo Matecznego – 18 minut
  • Rondo Mogilskie – 21 minut
  • Plac Centralny – 23 minuty

Odwiedź Royal School. United colors of education! Prywatna szkoła podstawowa Kraków.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij