Prywatne Przedszkole Dwujęzyczne Royal International School w Krakowie

Prywatne przedszkole dwujęzyczne (Royal International Nursery) realizuje wszystkie założenia wychowania przedszkolnego rekomendowane przez MEN, jak również elementy brytyjskiej podstawy - szczególnie w odniesieniu do 5-latków, których nauka odpowiada Key Stage 1, czyli najwcześniejszemu etapowi nauczania w przedszkolach brytyjskich. 

Oprócz wykształcenia w dzieciach podstawowych umiejętności zarówno społecznych, jak i tych mających na celu usamodzielnienie, prywatne przedszkole Royal International Nursery zapewnia międzynarodowe standardy nauczania w oparciu o system International Early Years Curriculum stosowany przez wszystkie międzynarodowe, dwujęzyczne przedszkola na całym świecie.

Poza standardowym polsko - angielskim programem nauczania, którego zadaniem jest rozwijanie językowych zdolności maluszków, każdego dnia w prywatnym przedszkolu Royal zapewniamy szereg atrakcyjnych zajęć rozwojowych, prowadzonych nie tylko przez wyspecjalizowaną kadrę, ale także przez szkolnego logopedę oraz psychologa dziecięcego. Zależy nam na tym, aby kształtowanie wiedzy naszych przedszkolaków szło w parze z rozwojem emocjonalnym, umiejętnością współpracy z innymi i z dobrą zabawą.

Prywatne przedszkole dwujęzyczne Royal School zapewnia:

  •          codzienny kontakt z językiem obcym,
  •          zajęcia umuzykalniające i taneczne (z elementami muzykoterapii),
  •          rytmikę,
  •          sztukę,
  •          bajkoterapię,
  •          warsztaty ekologiczne,
  •          gimnastykę korekcyjną.

W ramach zajęć pozaprzedszkolnych dzieci odbywają także wyjścia o charakterze edukacyjnym – do teatru, na lekcje muzealne, do różnego rodzaju kompleksów sportowych. Przedszkole chętnie współpracuje z rodzicami w zakresie tworzenia nowych inicjatyw, których celem jest rozwój najmłodszych wychowanków polsko-angielskiego przedszkola Royal School. 

national curriculum