Prywatne Przedszkole Royal International School w Krakowie

Prywatne przedszkole (Royal International Nursery) realizuje wszystkie założenia wychowania przedszkolnego rekomendowane przez MEN, jak również elementy brytyjskiej podstawy - szczególnie w odniesieniu do 5-latków, których nauka odpowiada Key Stage 1, czyli najwcześniejszemu etapowi nauczania w przedszkolach brytyjskich. 

Oprócz wykształcenia w dzieciach podstawowych umiejętności zarówno społecznych, jak i tych mających na celu usamodzielnienie, prywatne przedszkole Royal International Nursery zapewnia międzynarodowe standardy nauczania w oparciu o system International Early Years Curriculum stosowany przez wszystkie międzynarodowe przedszkola na całym świecie.

Poza standardowym polsko - angielskim programem nauczania, którego zadaniem jest rozwijanie językowych zdolności maluszków, każdego dnia w prywatnym przedszkolu Royal zapewniamy szereg atrakcyjnych zajęć rozwojowych, prowadzonych nie tylko przez wyspecjalizowaną kadrę, ale także psychologa dziecięcego. Zależy nam na tym, aby kształtowanie wiedzy naszych przedszkolaków szło w parze z rozwojem emocjonalnym, umiejętnością współpracy z innymi i z dobrą zabawą.

Prywatne przedszkole Royal School zapewnia:

  •          codzienny kontakt z językiem obcym,
  •          realizację międzynarodowych projektów,
  •          zajęcia umuzykalniające i taneczne (z elementami muzykoterapii),
  •          rytmikę,
  •          sztukę,
  •          bajkoterapię,
  •          warsztaty ekologiczne,
  •          gimnastykę korekcyjną.

Oraz szereg zajęć dodatkowo płatnych m. in. pianino, basen, balet, taniec nowoczesny, warsztaty naukowe, piłka nożna, itp.

W ramach zajęć pozaprzedszkolnych dzieci odbywają także wyjścia o charakterze edukacyjnym – do teatru, na lekcje muzealne, do różnego rodzaju kompleksów sportowych. Przedszkole chętnie współpracuje z rodzicami w zakresie tworzenia nowych inicjatyw, których celem jest rozwój najmłodszych wychowanków polsko-angielskiego przedszkola Royal School. 

national curriculum