PRZEDSZKOLE

przedszkole

PRZEDSZKOLE ROYAL INTERNATIONAL SCHOOL

Prywatne przedszkole Royal realizuje wszystkie założenia wychowania przedszkolnego rekomendowane przez MEN, jak również elementy brytyjskiej podstawy – szczególnie w odniesieniu do 5-latków, których nauka odpowiada Key Stage 1, czyli najwcześniejszemu etapowi nauczania w przedszkolach brytyjskich. 

Oprócz wykształcenia w dzieciach podstawowych umiejętności zarówno społecznych, jak i tych mających na celu usamodzielnienie, prywatne przedszkole Royal zapewnia międzynarodowe standardy nauczania w oparciu o system International Early Years Curriculum stosowany przez wszystkie międzynarodowe przedszkola na całym świecie.

Poza standardowym programem nauczania, którego zadaniem jest rozwijanie językowych zdolności maluszków, każdego dnia w prywatnym przedszkolu Royal zapewniamy szereg atrakcyjnych zajęć rozwojowych, prowadzonych przez wyspecjalizowaną kadrę,  Zależy nam na tym, aby kształtowanie wiedzy naszych przedszkolaków szło w parze z rozwojem emocjonalnym, społecznym, umiejętnością współpracy z innymi i z dobrą zabawą.

Prywatne przedszkole Royal School zapewnia:

korona1

800 m2 nowoczesnego budynku         

korona1

codzienny kontakt z językiem angielskim

korona1

realizację podstawy programowej MEN

korona1

własne laboratorium naukowe

korona1

duży plac zabaw

korona1

salę gimnastyczną 250 m2

korona1

pracę projektową

korona1

naukę poprzez doświadczanie

korona1

zajęcia umuzykalniające 

korona1

gimnastykę

korona1

sztukę

korona1

bajkoterapię

korona1

warsztaty ekologiczne

korona1

codzienne spacery i zabawy w naszym parku w towarzystwie wydr, wiewiórek, żółwia Klemensa

Oraz szereg zajęć dodatkowo płatnych m. in. pianino, basen, balet, taniec nowoczesny, warsztaty naukowe, piłka nożna, itp.

W ramach zajęć pozaprzedszkolnych dzieci odbywają także wyjścia o charakterze edukacyjnym – do teatru, na lekcje muzealne, do różnego rodzaju kompleksów sportowych. Przedszkole chętnie współpracuje z rodzicami w zakresie tworzenia nowych inicjatyw, których celem jest rozwój najmłodszych wychowanków przedszkola Royal. 

Below you will find the CSS for disabling animations on tablet/mobile, enable animation delay on desktop, IE fixes