O Nas

Royal International School

Zadbaj o najlepszą przyszłość twojego dziecka

O SZKOLE

Royal International School powstała z potrzeby zapewnienia naszym uczniom edukacji na najwyższym poziomie. Tworząc program nauczania, oparliśmy się na elitarnych standardach brytyjskiej edukacji. Brytyjski system nauczania od wieków uznawany jest bowiem za najbardziej skuteczny w Europie, o czym świadczą m.in. osiągnięcia najwybitniejszych Brytyjczyków (takich jak: William Shakespeare, Izaak Newton, Michael Faraday, Karol Darwin, Charles Dickens, James Clerk Maxwell, John Steward Mill, Adam Smith i in.), a także imponująca liczba patentów zgłaszanych corocznie przez brytyjskie uczelnie.

szkola

Ogromną rolę w spektakularnych sukcesach naukowych Brytyjczyków odgrywa edukacja oparta na wiedzy zdobywanej przez doświadczenie i działanie, gdzie teoria pełni jedynie rolę służebną, stanowiąc punkt wyjścia do indywidualnych poszukiwań. Misją naszej placówki jest dążenie do tego, aby uczniowie zyskali przede wszystkim umiejętności i narzędzia do samodzielnej pracy.

szkola2

W dzisiejszym świecie, gdzie międzynarodowym językiem nauki jest język angielski, nie sposób ograniczać się do edukacji języków obcych w wymiarze, jakim oferuje naszym dzieciom polska podstawa programowa. Stąd głównym założeniem naszego programu uczyniliśmy zwiększoną liczbę godzin języka angielskiego, którą realizujemy w oparciu o sprawdzone, brytyjskie tradycje w nauczaniu, czyniąc je dopełnieniem dla polskiej podstawy programowej. Więcej informacji na spotkaniu indywidualnym.

0
Wspaniałych Nauczycieli
0
Lekcji Angielskiego
0
Aktywności sportowych
0
Eksperymentów

Dyrektor Royal International School

Cel ma sens, ale tylko wtedy gdy pozwala rosnąć w osobistą siłę.

ZAŁOŻYCIELKA I DYREKTOR ROYAL INTERNATIONAL SCHOOL

Royal International School to moje miejsce wyczekane, wyszukane gdzie przyroda spotyka się z młodym człowiekiem oraz edukacją. Psychologia, logopedia, neurologia a także liczne kursy pedagogiczne pomagają mi w tworzeniu edukacyjnych programów.

Tworzę miejsce gdzie zdobywanie wiedzy poprzez doświadczanie daje przyjemność odkrywania świata, gdzie metoda akademicka oraz projektowa jest codziennością. Tam gdzie ja widzę szansę inni widzą lęk przed zmianą. To co dla mnie jest mówieniem prosto z serca dla niektórych bywa zbyt śmiałe. Generalnie jestem managerem, administratorem, twórcą procedur i procesów.  No i dyrektorem i właścicielem marki Royal. Wspólnie z całym, wspaniałym zespołem nauczycieli oraz pracowników, tworzymy nową jakość edukacji a dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas Państwo mamy ogromną przyjemność pracować dla Was. 

 Małgorzata Iwaniuk

ZRÓB PIERWSZY KROK

Zadbaj o najlepszą przyszłość swojego dziecka.

Przestrzeń Royal International School

Architektura powinna stymulować, inspirować, dawać uczniom poczucie bycia w ważnym

PRZESTRZEŃ, KTÓRA STWARZA MOŻLIWOŚCI

Royal International School jest zabytkowy dworek, położony w malowniczym zakątku Skawiny, na obrzeżach Krakowa. Wybór takiego miejsca na siedzibę szkoły nie był przypadkowy. Zdecydowaliśmy się na tę lokalizację ze względu na walory, jakie w procesie nauczania odgrywa bliskie otoczenie przyrody. Ponadto, miejsce to naznaczone twórczą atmosferą, gdyż dworek był niegdyś miejscem pracy twórczej Stanisława Wyspiańskiego, najwybitniejszego krakowskiego artysty-wizjonera.

szkola

Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie Państwa dzieci przystosowaliśmy szkołę i jej otoczenie w taki sposób, by rozwój i nauka mogły przebiegać w atmosferze twórczego spokoju. W związku z tym, oprócz doskonale wyposażonego do potrzeb Państwa dzieci budynku, spełniającego standardy szkoły XXI wieku, nasza placówka dysponuje całodobowym monitoringiem. Szkoła, oprócz typowych klas, posiada również: profesjonalnie wyposażone laboratorium naukowe, miejsca pracy twórczej (sala do zajęć baletowych, studio rzemiosła i rękodzieła, bibliotekę, salę teatralno-multimedialną, stołówkę, świetlicę), a także wspaniały ogród, współtworzony przez dzieci w ramach zajęć przyrodniczych.

szkola3

W Royal School dbamy nie tylko o wszechstronny rozwój podopiecznych ale również o ich zdrowie i bezpieczeństwo w naszych budynkach. Kraków od lat zmaga się z problemem SMOGU. Zastosowane rozwiązanie wymiany powietrza: wentylacja mechaniczna z klimatyzacją oraz rekuperacją, wymiennymi filtrami sprawia, że w Royal oddychamy świeżym powietrzem, o odpowiedniej zawartości tlenu, bez zanieczyszczeń.

Więcej informacji na spotkaniu indywidualnym.

REKRUTACJA

Prowadzimy nabór do klas 1-8. Masz pytania dotyczące rekrutacji lub zajęć w naszej szkole? Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą i chętnie udzielimy informacji.